I just saw you from afar. But i consistently bugged Kevin na gusto ko to matikman...
And one fine Sundey...
Tadaaaa... well the cost of this tub is P420.. if u would compute, the amount can buy you 3L of icecream... 3kilo manok, 10 kilos of rice.. but the taste is just so flavorful.. sulit kada subo. ♥😘😀😍
No comments:
Post a Comment